Všetky ceny na tejto stránke okrem cien v USD sú včetne DPH 20% (knihy 10%).
  Úvod » Katalóg » DJI Inspire 1 + i1 Pro + i1 RAW »
Rýchle hľadanie
 
Zadajte kľúčové slová pre nájdenie produktu.
rozšírené hľadanie
Výrobcovia
Kategórie
akcia - až 70% zľavy:
vysielače, rc súpravy
prijímače
servá
BLDC motory
BLDC regulátory
akumulátory
nabíjačky
zdroje
rc lietadlá
FPV
simulátory
rc autá
transpotné kufre
rotorové listy
gaui 200 SD diely
governory, limitery,,,
gyrá, vrtuľkové servá->
maxir diely a tuningy
protos (500) diely
raptor 50 diely a tuningy
stabilizátory,bezpádlové sady
vision 50 competition diely
atom 500 diely
knight 600E diely
knight 50 3D diely
knight 50 Sport diely
t-rex 250 diely
t-rex 450 a ronin diely->
t-rex 450 pro diely
t-rex 500 diely
t-rex 600N diely
t-rex 600 diely->
t-rex 700N diely
heli príslušenstvo
heli motory a ND
heli výfuky
heli kabíny, trupy->
4D systems
LCD
motory pre lietadla
------
popisy, FAQ
------
legislatíva
------
MikroKopter (aerial foto)
MikroKopter príslušenstvo
MikroKopter náhradné diely->
MikroKopter telemetria
MikroKopter - popisy
------
Profesionálna technika
fotoaparáty a kamery
gimbaly a spúšte
tlmenie vibrácií
akumulátory
nabíjačky, zdroje
chladenie
motory
vrtule
regulátory
vodotesné transportné kufre
------
JR PROPO DMSS
JR PROPO XBus
JR PROPO DSM2
JR PROPO FM 35MHz, 40MHz
JR PROPO bezpádlo
JR PROPO servá
JR PROPO príslušenstvo
------
sky-hero Little Spyder
sky-hero Spy
sky-hero Spyder
sky-hero Spyder 6
------
FY DOS,FY 90PRO,FY 30A,FY 20A
T-Motor motory, regle, vrtule,,,
DJI motory, regulátory, vrtule
rýchle koptery
DJI Lightbridge + lightbridge 2
DJI Naza, Naza Lite
Zenmuse XT
DJI OSMO MOBILE 2 gimbal
DJI MG-1
DJI Matrice 100 & 600
DJI Inspire 1 + i1 Pro + i1 RAW
DJI Inspire 2
DJI X3, X5, X5R, DJI FOCUS
DJI Mavic 2, Air, Pro
DJI Phantom 3
DJI Phantom 4
DJI Phantom 4 PRO
DJI Phantom 2
DJI Phantom RTF
DJI F450,F550,NAZA,H3-3D
DJI F450 diely
DJI F550 diely
DJI A3,S1000+,S900,ZenMuse
L.A.Heli nanokopter
mQX BNF a diely
QuadroControl
------
UHF systémy na ovládanie
FPV stabilizátory a autopiloty
Cinemizer OLED
GoPro HD
FlyCamOne, CamOne Infinity
FPV kamery
držiaky kamier do modelu
HDMI káble, prevodníky
AV vysielače a prijímače
antény 5,8GHz
AV okuliare 2D, 3D
AV monitory
DVR
head tracking
telemetria
OSD, On Screen Display
GPS, kompasy,,
FPV simulátory
RC simulátory->
--------
cnc->
3d tlačiarne
ABS, PLA,,,
náhradné diely
--------
Raspberry Pi
Arduino hardware
Arduino popisy
literatúra
Gameduino
Netduino
PcDuino
mbed
Beagle Boardy
Electric Imp
Maple
Elecrow
-------
vývojové dosky/kity
programátory, emulátory
ARM
ARM A8+
AVR
PIC/dsPIC/PICAXE
FPGA
XMOS
parallax
-------
UAV, IMU, AHRS
akcelerometre
gyroskopy
GPS
kompasy (magnetometre)
výškomery (barometrické)
teplota, vlhkosť
SD, loggery
ultrazvukové
infračervené, PIR
svetelné
tlakové, ohybové
kamery
vibračné
biometrické
ID
radiácia
-----
roboty
RC-SOCCERBOT diely
hexapod diely
krokové motory
servá, motory, kolesá
ovládanie krokových motorov
ovladanie serv, PWM
ovládanie motorov
ovládanie relé
-------
Android
iPhone, iPad, iPod
Wii
-------
XBee 2,4GHz a 868MHz
Nordic 2,4GHz
bluetooth (2,4GHz)
WiFi 802.11 (2,4GHz)
434 MHz
868 MHz
GSM, GPRS
ethernet
USB
CAN, EBD
I2C
magnetické snímače
čipové karty
RFID
RTC moduly
VGA a video výstup
LED, RGB LED
D/A prevodniky
prevodníky 5V<->3,3V
generátory
mp3, midi, audio
rozpoznávanie reči
tlačidlá, joysticky,,
zdroje, solárne, akumulátory
------
breadboardy+vodiče
break out boards
súčiastky
konektorové lišty, konektory
-------
dištančné stĺpiky
plastoé skrutky, matice
------
osciloskopy
logické analyzátory->
meracie hroty, kable
-------
Airtop
mini PC->
--------
rc súpravy, servá,,,->
rc vrtuľníky->
Pitlab SkyAssistant
akumulátory, nabíjačky->
ložiská
palivo
--------
motory, materiál,,->
balza, uhlík, EPP->
DJI Inspire 1 on-line návodZásady používania a bezpečnosti
Nie je dovolené používať DJI Inpsire 1 na ničenie živej, ani na nosenie zbraní, streliva, výbušnínm horľavých látok a iných nebezpečných látok.
Pred každým letom skontrolujte funkčnost DJI Inspire 1.

Pri práci s DJI Inspire 1 musíte byť plne sustredený a mať potrebné skúsenosti a návyky pri ovládani DJI Inspire 1. DJI Inspire 1 nie je hračka, nie je určeny pre deti do 15 rokov.

Pri práci s DJI Inspire 1 dbajte na bezpečnosť. Nikdy nelietajte nad ľuďmi a blízko ľudi, zvierat, vozidiel, ciest, železnice, budov a podobne, kde môže dôjsť k škode na zdravi a/alebo na majetku

Nikdy nelietajte vo vlhkom prostredí (dážď, sneženie, hmla, nad vodou) a zabezpečte, aby nemohlo dôjsť ku kondenzácii vody na komponentoch DJI Inspire 1 ani k vniknutiu vody k elektronike DJI Inspire 1. Voda môže vážne poškodiť elektronické moduly DJI Inspire 1.

Nikdy nelietajte v nepriaznivom počasí ani v prostredí, ktoré môže spôsobiť poskodenie DJI Inspire 1 alebo jeho komponentov. Lietajte iba v podmienkach odpovedajúcich kancelárskemu prostrediu.

Po každom lete nechajte DJI Inspire 1 dostatočne vychladnúť hlavne pri lietaní v teplom počasí a/alebo s gimbalom a kamerou

V chladnejšom počasí akumulátor nevie odovzdať plnú kapacitu, a teda doba letu je oveľa kratšia než v kancelárskom prostredí.

Nikdy nelietajte blízko vedení (vzdušných ani podzemných) vysokého napätia, zelezničných tratí, ciest, rádioelektronických a telekomunikačných zariadení a iných nebezpečných miestach, kde hrozí rušenie alebo fyzický kontakt DJI Inspire 1 s dopravným prostriedkom alebo inou fyzickou prekážkou, elektrický výboj, elektromagnetické rušenie a iné nebezpečenstvo pre DJI Inspire 1 a/alebo obsluhu.

Lietajte vždy iba nad takým terénom, aby v prípade akejkoľvek havárie nedoľlo k mechanickému poškodeniu DJI Inspire 1 alebo ku styku DJI Inspire 1 s vodou v akomkoľvek skupenstve ani chemikáliami a inými nebezpečnými látkami. V prípade, že DJI Inspire 1 z akýchkoľvek príčin havaruje a dôjde k mechanickému, chemickému a/alebo elektrickému poškodeniu niektorých komponentov, všetky náklady na opravu platí používateľ (cenu vymemených komponentov a za servisné práce potrebné na opravu, prepravu na servis a zo servisu) - na mechanické, chemické a elektrické poškodenie komponentov sa samozrejme nevzťahuje záruka.

Doporučujeme používať verziu smatphone alebo tablet pripojený k ovádaču DJI C1, aby ste počas letu mohli vždy sledovať napätie pohonového akumulátora. Vždy lietajte tak, aby ste mali dostatočnú rezervu kapacity akumulátora na pristátie. Vždy pristávajte tak, aby v akumulátore ostalo ešte 10-20% jeho kapacity, inak skracujete životnosť akumulátora a riskujete haváriu DJI Inspire 1.

Počas letu pri použití autonómneho alebo poloautonómneho letu buďte vždy pripravení prepnúť DJI Inspire 1 na manuálne ovládanie, aby ste mali kopter plne pod kontrolou a mohli bezpečne pristáť alebo sa vyhnúť prekážke.

Nikdy nelietajte s DJI Inspire 1 príliš vysoko alebo príliš ďaleko, vždy dbajte na bezpecnosť a aby ste mali DJI Inspire 1 vždy pod plnou kontrolou, inak riskujete haváriu DJI Inspire 1 alebo že spôsobíte niekomu ujmu na zdraví a/alebo majetku.

V prípade havárie DJI Inspire 1 čo najskôr vypnite motory, inak sa môže niektorý regulátor preťažiť a zničiť, keď je príslušná vrtuľa zablokovaná.

Dbajte na bezpečný transport DJI Inspire 1. Pri mechanickom poškodení komponentov DJI Inspire 1 počas transportu, cenu poškodených dielov pri oprave platíte v plnej výške.

Používajte iba originálne a nami doporučené príslušenstvo a dbajte na zvýšenú bezpečnost pri nabíjaní akumulátorov. Nikdy nenechajte nabíjačku počas nabíjania bez prítomnosti zodpovednej osoby. Nikdy nenabíjajte naraz ovládač C1 a pohonový akumulátor jednou nabíjačkou - nabíjačka má výstupy na nabíjanie oboch zariadení, ale je nutné ich nabíjať jednotlivo - postupne, nie súčasne. Udržiavajte akumulátory v dobrom stave. Keď dôjde k poklesu napätia niektorého člaáku akumulátora pod 3V a/alebo sa akumulátor nafúkne a/alebo dôjde k mechanickému poškodeniu akumulátora, takýto akumulátor nepoužívajte, hrozí vznik požiaru alebo havária DJI Inspire 1. Pokles kapacity akumulatora je bezne opotrebenie pouzivanim akumulatora, nie je to jeho vada, ale vlastnost. Akokolvek mechanicky poskodene akumulatory, nafuknnute akumulatory, akumulatory, ktore maju napatie niektoreho clanku/clankov pod 3V nie je mozne reklamovat, kedze doslo k ich poskodeniu nespravnym pouzivanim. Rovnako rozne napatie a/alebo vnutorny odpor clankov akumulatora nie je vada, ale vlastnost akumulatora.

Nikdy sa nepokúšajte sami opraviť DJI Inspire 1, akýkoľvek neautorizovaný zásah do DJI Inspire 1 má za následok stratu záruky keďže ide o neautorizovaný zásah do elektroniky alebo mechaniky DJI Inspire 1. Pri prípadnej havárii platíte plnú cenu vymenených dielov a za servisné práce potrebné na opravu.

Keď robíte upgrade firmware koptera alebo niektorého príslušenstva sami a bricknete zariadenie resp. zariadenie nefunguje správne, nejde o výrobnú vadu, a teda platíte dopravu do servisu a nazad k Vám plus cenu za servis.

Výrobca ani predajca nezodpovedá za nijaké priame ani nepriame škody spôsobené prevádzkou alebo akokoľvek súviace s DJI Inspire 1 a príslušenstvom. Na výrobok nie je poskytovaná záruka, ze nehavaruje, keďže sa používa pásmo, kde je všeobecné povolenie na prevádzku, a teda možnosť rušenia. Všetky náklady na opravu po akejkoľvek havárii platí používateľ DJI Inspire 1. Prípadné súdne spory sa riešia na miestne príslušnom súde v Košiciach.

Pre používanie DJI Inspire 1 dodržiavajte právne predpisy danej krajiny. V niektorých krajinách je nutná registrácia pilota a prípadne UAV-čka, škúšky pilota, poistenie zodpovednosti za škodu, letový denník atď., niekde na každý let potrebujete povolenie, niekde je lietanie úplne zakázané a podobne. Pred použitím DJI Inspire 1 v príslušnej krajine a na mieste, kde chcete lietať sa oboznámte s predpismi a obmedzeniami dodržiavajte ich. Nedodržaním predpisov riskujete pokuty, zabavenie DJI Inspire 1 a príslušenstva až odňatie slobody. Dávajte pozor na DJI príslušenstvo - DJI moduly na analógový video prenos sú u nás a v celej EU nelegálne (AVL58 má výkon 630mW) a nie sú homologované (nemajú a ani nemôžu mať CE certifikát, ani označenie CE), rovnako moduly na telemetriu 900/915MHz sú u nás a v celej EU nelegálne, sú určené pre USA trh (u nás je pásmo 900 MHz vyhradené pre GSM - môžete zarušiť GSM bunky a mobilný operátor si zrejme bude v takom prípade od Vás vymáhať škodu, keďze zaplatil veľa peňazí za to, že môže používať toto pásmo). Tieto dva systémy samozrejme ani nemáme v ponuke, ponúkame iba legálna zariadenia.

Antény rc vysielača a rc prijímača ako aj antény video prenosu musia byť vždy vyájomne rovnobežné a vedľa seba keďže vyžarovacia krivka všesmerovej antény je šiška. Štandardne sú antény nainštalované ZVISLO, pre lietanie viac do diaľky a menej do výšky. Nikdy nelietajte kolmo nad sebou, v tejto polohe je jednak ovládanie problematické, jednak dosah najkratší.

DJI Inspire 1 používa aplikácu, ktorá zabraňuje lietať v niektorých oblastiach ako napríklad v okolí letísk. Keď ste v takejto oblasti, tak je celý kruh zobrazený červenou farbou a aplikácia nedovolí lietať s DJI Inspire 1.
ServisPoskytujeme servis na DJI Inspire 1 - keď potrebujete, DJI Inspire 1 nastavíme, aktualizujeme firmware, opravíme po havárii. Servis je spoplatnená služba. Základná hodinová cena za servis je 50 EUR + dph.

Na servis prepravujte DJI Inspire 1 v prepravnom boxe alebo kufri alebo inak zabezpečte bezpečnú prepravu na servis a zo servisu k Vám. Prepravu na servis a zo servisu hradí odberateľ.

Pri každej oprave po havárii a pri každom servise účtujeme za vymenené diely (materiál) a za servisné práce potrebné na opravu (práca). DJI Inspire 1 je možné prevziať po oprave a/alebo servise až po úplnom zaplatení faktúry za opravu.

Priebežne aktualizujeme, vylepšujeme a modernizujeme DJI Inspire 1. Robíme aj upgrade firmware a upgrade hardware DJI Inspire 1 v používaní na novšiu verziu. Rrovnako ako pri oprave fakturujeme za vymenené komponenty a za servisné práce potrebné na výmenu mechanických častí, elektronických modulov a za nastavenie DJI Inspire 1 a upgrade firmware.
Príslušenstvo
tablet

Podporované sú okrem iného tablety a smartphony (ďalej tablety) Google Nexus 7 2013, Samsung tablety s max. výškou do cca 17cm v polohe tabletu na šírku (landscape), Samsung S5, atď. Dávajte pozor na tablety, ktoré NEMAJÚ kompas - majú lákavú cenu, ale nebudete vedieť mapu zorientovať...

Držiak tabletu na DJI C1 ovládači nie je kompatibilný s veľkými tabletmi, ako napríklad Samsung Note 10.1 a podobné, ktoré nie je možné uchytiť do držiaka tabletu. Minimálny rozmer je cca 10cm, maximálny cca 17cm. Pre smartphone sú na držiaku malé výklopné podpery, a teda rozmery od cca 5,2cm.
Ovládanie DJI Inspire 1Vždy používajte DJI Inspire 1 keď sú úplne nabité všetky akumulátory (DJI Inspire 1 pohonový akumulátor, akumulátor DJI C1 vysielača, akumulátor AV monitora, akumulátor smartphone/tabletu, akumulátor napájajúci video okuliare).

Pred lietaním s DJI Inspire najprv transformujte DJI Inspire 1 z transportnej polohy do polohy pripravenej na lietanie - nohy dole:
- pripojte tablet k DJI C1 ovládaču USB káblom
- prepnite preínač režimu na DJI C1 ovládači do polohy P (Positioning)
- zapnite master DJI C1 ovládač - krátkym stlačením PWR tlačidla a následne dlhším stlačením tlačidla PWR (bude svietiť Status LED na červeno. Keď svieti na ružovo, je to Slave ovládač, nie Master ovládač)
- spustite DJI Pilot aplikáciu na tablete
- počkajte, kým sa spojí DJI C1 ovládač s tabletom, potvrďte spojenie tabletu s DJI C1 ovládačom
- opatrne zasuňte DJI Inspire 1 akumulátor do priestoru v DJI Inspire 1 pre akumulátor, stlačte západky a uvoľnite, keď je akumulátor celkom zasunutý do priestoru pre akumulátor
- zapnite DJI Inspire 1 stlačením a pustením tlačidla na akumulátore a potom dlhším stlačením tlačidla na akumulátore
- prepínač na transformáciu prepnite rýchlo po sebe 4-krát a nechajte ho v dolnej polohe
- DJI Inspire 1 sa transformuje z transportnej polohy do polohy s nohami dole
- vypnite DJI Inspire 1 rovnakým postupom ako sa zapínal tlačidlom na akumulátore

Následne keď je DJI Inspire 1 vypnutý, pripojte gimbal s 4K kamerou k DJI Inspire 1:
- dajte dole krytku z kamery/gimbalu - má tri maličké háčiky, jemne jeden odtiahnite a krytku dajte dole z kamery/gimbalu
- dajte dole krytku z DJI Inspire 1 - krytka je zamknutá rovnako, ako gimbal s 4K kamerou - pootočte zámok do polohy odomknuté a vyberte krytku
- pripojte gimbal s 4K kamerou k DJI Inspire 1 a zaistite zámkom jeho pootočením v smere zamknutia - od bielej rysky odomknuté po bielu rysku zamknuté

Potom naskrutkujte vrtule na DJI Inspire 1 - dva páry vrtúľ, dve s čiernou maticou a dve so šedou maticou. Naskrutkujte vrtule s čiernou maticou na závity motorov označené čierou farbou a vrtule so šedou maticou na závity motorov bez označenia (holý kov) a rukou opatrne dotiahnite všetky 4 vrtule
Nasaďte zámky vrtúľ (propeller locks)

Položte DJI Inspire 1 na vodorovnú stabilnú podložku a zapnite DJI Inspire 1 stlačením a pustením tlačidla na akumulátore a potom dlhším stlačením tlačidla na akumulátore. Počkajte, kým sa DJI Inspire 1 zinicializuje - začne pípať a preblikáva sekvencia rôzne farby na DJI Iinspire 1 LED, Status LED DJI C1 master ovládača začne svietiť na zeleno a nie na červeno.

Pri lietaní vonku počkajte, kým DJI Inspire 1 začne prijímať GPS signál a uloží svoju polohu
- nechajte DJI Inspire 1 v kwude, kým sekvencia blikania zelená/žltá, červená, červená, červená sa zmení tak, že postupne nebude blikať na červeno
- nechajte DJI Inspire 1 v kľude, kým si uloží svoju GPS polohu - viac-krát po sebe zabliká zelená

Nakalibrujte kompas DJI Inspire 1:
- v aplikácii DJI Pilot kliknite na ikonu režimu a potom na Compass Calibration, začne DJI Inspire 1 LED svietiť na žlto
- zoberte DJI Inspire 1 do rúk vo vodorovnej polohe a otáčajte sa dookola, kým sa zmení farba DJI Inspire 1 LED na zeleno
- zoberte DJI Inspire 1 do rúk čumákom dole a otáčajte sa dookola, kým sa DJI Inspire 1 LED prestane svietiť na zeleno (bude blikať žlto alebo zeleno)

v DJI Pilot aplikácii skontrolujte, či akcelerometer mod hodnota je 1.00 plus-mínus 0.01. Keď nie je, treba nakalibrovať IMU.

V DJI Pilot aplikácii skontrolujte, či je mód kniplov nastavený na taký, ktorý používate (MODE 1, MODE2, MODE3 aleebo Custom)

Teraz je DJI Inspire 1 pripravený na let.Štart motorov sa robí súčasným pohybom oboch kniplov do dolných rohov. Po štarte motorov vráťte kniple do stredovej polohy.

V ATTI režime aj P režime DJI Inspire 1 udržiava svoju výšku, keď je knipel plynu v strede. Čím väčšia výchylka smerom hore - od seba, tým vyššia rýchlosť stúpania a čím menšia výchylka smerom k sebe, tým väčšia rýchlosť klesania. Klesajte veľmi opatrne - pomaly, nakoľko DJI Inspire 1 nemá VP vrtule, a teda klesanie funguje iba znížením výkonu motorov - keď je výkon príliš malý, DJI Inspire 1 nedokáže stabilizovať svoju polohu - môže stratiť horizontálnu polohu a prevrátiť sa hore nohami.

Prepnutím prepínača režimov na DJI C1 ovládači (3-polohový prepínač označený P,A,F) do polohy P sa zapne Positioning režim - elektronika použije na stabilizáciu GPS signál a/alebo VPS. V budovách a keď nie je GPS signál, tak iba VPS. LED DJI Inspire 1 bliká na zeleno a DJI Inspire 1 udržiava v rámci presnosti gps svoju polohu.

Prepnutím prepínača režimov na DJI C1 ovládači (3-polohový prepínač označený P,A,F) do polohy A sa zapne Atti režim - elektronika nestabilizuje DJI Inspire 1 polohu, iba výšku.

Je nutné najprv sa naučiť ovládať DJI Inspire 1 najprv v manuálnom alebo ATTI režime a byť vždy pripravený kedykoľvek prepnút DJI Inspire 1 na manuálne/ATTI ovládanie a bezpečne pristáť v prípade akýchkoľvek problémov.

Je potrebné počas behu motorov byť vždy pripravený motory vypnúť, keď hrozí kontakt s prekážkou alebo iný problém.

Ovladánie ako také je rovnaké ako pri ovládaní modelov vrtuľníkov - MODE3 ľavým (MODE2 pravým) kniplom sa ovláda klopenie a klonenie, MODE3 pravým (MODE2 ľavým) kniplom sa ovláda stúpanie (knipel od seba), klesanie (knipel k sebe) a rotácia okolo zvislej osi (knipel doprava a doľava). Rýchlosť otáčania okolo zvislej osi je ovela nižšia nez pri modeloch vrtuľníkov.
Motory sa vypínaju rovnako ako sa štartujú a navyše v ATTI režime keď je DJI Inspire 1 na zemi aj kniplom plynu dole.

Po pristáti najprv vypnite napájanie DJI Inspire 1 rovnakým postupom, ako sa zapína - tlačidlo na DJI Inspire 1 akumulátore stlačiť raz krátko a potom dlhšie, kým sa vypne

Po vypnutí DJI Inspire 1 vypnite rc vysielač rovnakým postupom a potom vypnite tablet.

Nezabudnite vypnúť aj všetka ostatné zariadenia, ktoré nie sú štandardnou súčasťou DJI Inspire 1 - kameru/fotoaparát, AV prijímač, AV vysielač, AV monitor, DVR nahrávanie a podobne.
Ovládanie gimbalu s 4K kamerou
Na DJI C1 Master ovládači sa náklon hore/dole (tilt) DJI Inspire 1 gimbalu s 4K kamerou ovláda točítkom na ľavej strane DJI C1 ovládača.
Keď si nastavíte napríklad pre ľavé spodné tlačidlo DJI C1 ovládača funkciu Tilt/Yaw, tak stlačením tohto tlačidla sa zmení ovládanie z tilt (yaw) na yaw (tilt), a teda ľavým točítkom viete ovládať nákon hore/dole alebo otášanie gimbalu s 4K kamerou doprava/doľava. Rozsah otáčania je 330 stupňov doprava a 330 stupňov doľava, nie nekonečné otáčanie okolo zvislej osi.

V prípade, že používate dva DJI C1 ovládače na ovládanie DJI Inspire 1, tak na DJI C1 Slave ovládači sa gimbal ovláda kniplami - bežne nastavujeme kniple DJI C1 Slave ovládača tak, aby sa jedným kniplom ovládal aj pohyb hore/dole, aj pohyb doprava/doľava (otáčanie okolo zvoslej osi).Ovládanie 4K kamery
Pravým tlačidlom na DJI C1 ovládači, ktoré je bližšie k anténam sa ovláda spúšť 4K kamery (fotenie)

Ľavým tlačidlom na DJI C1 ovládači, sa ovláda nahrávanie videa 4K kamery (prvé stlačenie štart, druhé stlačenie stop).
Rovnako je možné klikať v DJI Pilot aplikácii v režime CAMERA na kruh na pravej strane na ovládanie spúšte a záznam/ukončenie záznamu kamery a prepínať medzi ovládaním kamery a fotoaparátu, ale je to menej pohodlné, než použitie mechanických tlačidiel na DJI C1 ovládači.
nabíjanie akumulátora DJI Inspire 1
Nabíjačku pripojte k sieti 230V káblom. Pripojte DJ Inspire 1 akumulátor k nabíjačke. Počas nabíjania sa nabíjanie indikuje postupným rozsvecovaním 4 LED akumulátora. Po nabití LED zhasnú. Odpojte DJI Inspire 1 akumulátor od nabíjačky, potom odpojte nabíjačku od siete 230V.
nabíjanie akumulátora DJI C1 ovládača
Vypnite DJI C1 ovládač - krátkym stlačením a potom dlhým stlačením PWR tlačidla
Pripojte nabíjač do siete 230V
Pripojte DJI C1 ovládač na nabíjačku. Nabíjanie bude indikované postupným rozsviecovaním 4 bielych LED na DJI C1 ovládači.
Po úplnom nabití LED zhasnú, odpojte DJI C1 ovládač od nabjačky a potom odpojte nabíjačku od siete 230V.
Status LED DJI C1 ovládača

červená svieti - Master režim, nemá spojenie s DJI Inspire 1
zelená svieti - Master režim, má spojenie s DJI Inspire 1

ružová svieti - Slave režim, nemá spojenie s DJI Inspire 1
zelenkavá svieti - Slave režim, má spojenie s DJI Inspire 1

modrá svieti a pípa - prebieha upgrade firmware DJI C1 ovládača
Keď nemáte nijaké skúsenosti s ovládaním diaľkovo ovládaných vrtuľníkov, doporučujeme natrénovať ovládanie na rc simulátore alebo v našej škole lietania.

Keď máte skúsenosti iba s ovládaním modelov lietadiel, musíte sa naučiť a natrénovať, že pri pristávaní s DJI Inspire 1 sa nepristáva pri doprednom lete, ale z visu a že je možné lietať všetkými smermi, nie len dopredu.
Tento text sa priebežne dopĺňa, aby boli informácie čo najpresnejšie. Doporučujem sledovať. Autor textu nezodpovedá za prípadné chyby v tomto texte.

V prípade nejasností, informáciách o chybách alebo návrhoch na doplnenie tohto textu napíšte e-mail na modely@elektromodely.com

Som distribútor DJI pre Slovenskú republiku, Českú republiku, Poľsko a Maďarsko od roku 2011. Koptery vyrábam od roku 2009 - som distribútor MikroKopter od roku 2009.

Firma DJI vznikla v roku 2011. V roku 2011 firma DJI mala iba wookong-H a wookong-M plus predošlú generáciu flight controllerov (AceOne), začiatkom roka 2012 F450/F550 a v lete S800, začiatkom roka 2013 Phantom 1, v lete Phantom 2 a zenmuse H3-2D a Phantom 2 Vision, v roku 2014 lightbridge, zenmuse H3-3D, S900, Ronin, S1000+, Inspire 1, v roku 2015 H4-3D, Ronin-M, Phantom 3.Jazyky
slovensky English po Russki de Polski Magyar
Meny
Informácie
Ochrana osobných údajov
Obchodné podmienky
Kontaktujte nás
Nákupný košík
prázdny
Akcie
Align H50031 carbonove vop, sop cierne pre t500, posledne 2ks
Align H50031 carbonove vop, sop cierne pre t500, posledne 2ks
21,11EUR
10,00EUR
Nové produkty
Align H50049 drziak kabiny plastovy pre t500, posledne 4ks
Align H50049 drziak kabiny plastovy pre t500, posledne 4ks
3,51EUR
1,50EUR

Copyright © 2004-2018 M.V.